zahlavi
 
 
News
Portfolio
projects
workshop
Contact
galerie
nahled1
2
3
Pro zvětšení klikni na obrázek!
Velmi nudný middle-tower a uvnitř jen microATX deska? To, že by mělo stačit majitelce, která miluje break dance? Samozřejmě, že ne! Začala tedy stavba custom case z ocelových profilů. Mimo ocelové konstrukce a krycích plechů je však malý barebone výrazný barevným provedením v kombinaci červeného a oranžového plexiskla.
 

  
Symboly graffiti a break dance pak ozvláštňují každou část této skříně, která již svými menšími rozměry perfektně obepíná microATX desku značky Asus. Ta sice nepatří k nejnovější, jedná se o typ P5GL-MX, ve kterém je navíc osazen pouze postarší Celeron. Pro občasné surfování na internetu to však stačí a pro dámy je stejně vzhled důležitější.
 
Spodní část case ukrývá nejenom SATA pevný disk v odhlučněném rámu, ale také slot-in DVD vypalovačku, která nezabírá místo a média se vkládají jen přes nenápadnou štěrbinu v čelním panelu. Skryt je zde i fullATX napájecí zdroj 300W, který byl výrazně utišen.
 

 
Základní myšlenkou této modifikace je především úsporná konstrukce, jež však výraznými barvami zastíní průhledné kryty z plexi a symboly break dance. Navíc kontrast černě lakovaného ocelového plechu a červeno-oranžového plexi tuto myšlenku plně podporuje.
 
copyright