zahlavi
 
News
Portfolio
projects
workshop
Contact
galerie
nahled1
2
3
Pro zvětšení klikni na obrázek!
   
logo_FistAlpha
Vůbec první kompletně od základů stavěná počítačová case. Navíc také první ve vojenském stylu. Inspirací byla počítačová hra Vietcong 2. Case je věnována všem obětem války ve Vietnamu.
 
Rozměrově se jedná o full-tower s integrovaným 620W zdrojem značky Chieftec. O chlazení se stará dvojice 120mm ventilátorů na předním panelu a o outtake pak zadní fan stejné velikosti.
 

 
Case byla navíc konstruována tak, aby ve své levé části skryla 15" LCD panel a také klávesnici s myší. Bohužel tyto komponenty nebyly nikdy do case nainstalovány, takže z tohoto pohledu lze project Fist Alpha považovat za nedokončený.
 

 
O skříní lze také říci, že kombinuje řadu materiálů, od ocelových plechů, přes dřevo nebo plexisklo. Výrazným doplňkem je pak například nábojový pás na pravé bočnici nebo průstřely v plexi okně. Přední dvířka skřývají rozsáhlý ovládací panel včetně tří voltmetrů.
 
Project FistAlpha by stoobimodding.com se stal v roce 2007 vítězem casemodding soutěže Targi Tuningu Komputerów ve Wroclawi. Druhé vítězné ocenění získal v soutěži casemodding roku na CZC.cz o rok později.
copyright