News
Portfolio
projects
workshop
Contact
 
 
 
     
 
Jak může vypadat spojení staré case od legendárního Apple MacG3 a nejmodernějších PC komponent?
 
Kompletně přepracovaná počítačová case, která s platformou ATX má jen pramálo společného v tuto chvíli pojme dvojici GeForce GTX570 v SLI, v kombinaci s Intel i7 procesorem. V tomto případě to ale není jen o komponentách a maximálním výkonu!
 

 
Co je hlavní? Především vzhled. A jak jinak může zaujmout největší prodejce počítačů a elektroniky v České republice, než pořádně upraveným kompletem. Skříň tedy dostala nový zelený kabátek s výraznými poznávacími prvky společnosti. Hlavní dominantou je ale především mimozemšťan Alza držící se přední části skříně.
 
Úpravám neušel ani interiér, jehož design je nyní ještě elegantnější a čistší. Výrazný kontrast mezi venkovní zelenou a vnitřní stříbrnou metalízu tak navíc tento fakt ještě podtrhuje.
 

 
Mimo nezůstaly ani periferie. 24“ širokoúhlý LCD panel od firmy Samsung dostal také nový barevný kabátek a především masivnější stojan. K výkonnému hardware patří ale také herní hlodavec s klávesnicí, jež teď svým designem dokonale padnou k celé úpravě. A nejedná se o nic jiného, než o Logitech G500 a G110.
 
Co dodat? Snad jen fakt, že nic není problém, ať tím myslím kompletní úpravu case včetně periferií a nebo třeba naprosto zásadní modifikaci skříně od Apple pro ATX platformu. 
 
copyright