News
Portfolio
projects
workshop
Contact
 
 
 

 

 

 
     

 
Jak to vypadá, když se nakombinuje ultimátní herní hardware ze série TUF od Asus a extrémně odolná a masivní počítačová case od stoobimodding.com? Výsledkem je projekt The Ultimate Force. A právě na tuto case včetně všech periferií se může těšit vítěz soutěže Boost my PC #5.
 

 
Jelikož se jedná o custom stavbu, bylo nutné od základu navrhnout a zpracovat velmi odolnou a pevnou konstrukci, která nejenom, že bude držet pohromadě, ale dostatečně ochrání všechny komponenty pro ty nejtěžší akce. Masivní ocelový rám je základním prvkem a zaručuje opravdu nadstandardní pevnost.
 

 
Veškeré části case, ale dokonce i komponent a periferií jsou pokryty digitální kamufláží, takže si počítače možná na první pohled ani nevšimnete. Úpravou prošel dokonce i 28" 4K monitor od Asus. Herní periferie jsou ze série Echelon.
 

 
A komponenty rozhodně nezůstávají v pozadí. Grafická karta i základní deska série TUF perfektně ladí s tématem a přidaná kamufláž dodává na exkluzivitě. Detail dotvářejí i tématické chladiče paměťových modulů či kryt SSD. A výkon? Ten je brutální!
 
Specifikace komponent:
Procesor: Intel Core i7
Chladič CPU: Noctua NH-U12S
Motherboard: Asus Sabertooth Z97 Mark I
Operační paměť: 16 GB DDR3 Kingston Fure
Grafická karta: Asus R9 290X DirectCU II
Disk 1: SSD Kingston HyperX 3K 240 GB
Disk 2: HDD Seagate Barracuda 7200.14 3 TB
PSU: Zalman ZM Platinum 1250 W
Mechanika: externí BR
 

 
Proměnou nakonec prošel i chladič CPU od Noctua. Ventilátory tohoto výrobce se starají o kompletní chlazení. Case je však otevřené konstrukce, takže airflow je přímo nadstandardní. Sestava, která vás prostě nikdy nezanechá uprostřed boje!

    
Oficiálně byla tato case představena 15.7.2014 na BoostMyPC.cz
 

 
copyright