News
Portfolio
projects
workshop
Contact
 
 
 
 
 
 
     

 
Válečná počítačová hra Battlefield ve svém třetím pokračování je bezpochyby jednou z nejočekávanějších akcí tohoto roku. Onen den D, kdy byla hra oficiálně představena už máme za sebou, nicméně herní zážitky z ní jsou pro mnoho z vás jistě aktuální.

 Stoobimodding.com ve spolupráci s producentem hry, společností EA a vývojovým studie DICE připravil poměrně rozsáhlý projekt realizace dvou kompletních sestav stylizovaných právě do hry.
 

 
Rozhodně nejde o běžné modifikace, protože nedošlo k úpravě hotové skříně, ale oba stroje jsou postaveny kompletně od základu jen dle potřebných specifik. Jelikož je ale jasné, že každého hráče bude zajímat spíše to, co je uvnitř, než nějaký průběh výroby, přikládám samozřejmě i konfiguraci obou strojů.
   
Specifikace komponent:
Procesor: Intel Core i7 960 s1366
Chladiče CPU: Noctua NH-C/D14
Motherboard: Gigabyte G1.Sniper Intel X58
Operační paměť: 24GB DDR3 1333 Geil ValuePlus (6x4GB)
Grafické karty: 2x nVidia GeForce GTX590 SLI
Disk: Intel SSD 320 120GB
a pak samozřejmě DVD-RW mechanika
 
Jak tedy vidíte, výkon je absolutně nekompromisní a navíc i designová stránka komponent koordinuje se stylem úprav. Vždyť která jiná deska by se do takové case hodila, než série G1 od Gigabyte?
 

 
Jak bylo řečeno, tak součástí úpravy jsou i monitory, konkrétně jde o 24" LCD panely od společnosti BenQ, jedná se o jejich herní sérii XL2410T se 120Hz technologií podporující 3D. Periferie pak dodal přímo Razer vrámci vlastní Battlefield 3 série.
 

 
K modifikacím mohu dodat jen to, že si každá odnesla svoje označení, tedy BT01 a BT02. BT01 je stylizována do barev pouštní kamufláže americké armády a nepochybně zaujme specifická konstrukce s nožičkami pouze v zadní části a imitací raketometů na pravé bočnici.
 

 
BT02 si naopak odnáší kamufláž ruského typu a překvapí svojí robustností a tedy i vnitřním prostorem. Neméně zajímavě však působí nábojový pás na pravé bočnici nebo vypálený nápis s označením hry na bočnici levé.
 

 
Kterou z těchto dosti odlišných modifikací byste si více uměli představit na svém stole nechám ale už na Vás.

Kompletní fotogalerie naleznete zde: BT01 a BT02
 
copyright