News
Portfolio
projects
workshop
Contact
 
 

 

 

 

 
     

 
Milujete čokoládu? Kdo ne? A co třeba mít doma i čokoládovou case? V podobném duchu byla upravena tato fullATX case, která má nejenom změněnou barvu, ale také kompletně celý interiér, který se přizpůsobil výkonným komponentám.

 
Kvalitní hliníková case dostala kompletně nový kabátek v čokoládově hnědé perleti, která nahradila nudně vypadající matnou černou. Navíc přibyly doplňky ve zlaté barvě, které se k čokoládě taktéž hodí. To hlavní se ale ukrývá především uvnitř.
 

 
Základem této modifikace se stala velice oblíbená case nejvyšší třídy značky LianLi, která díky své kvalitě zpracování a použití hliníku nabízela nejvyšší luxus. Trochu nudně vypadala snad jen černá barva.
 

case použitá jako základ - LianLi V600 v černém provedení
 
I když se rozměrově jedná o poměrně malou case, pojme i fullATX základní desku. Interiér bylo však třeba kompletně přestavět, například přemístit PSU dopředu, odřezat koše na disky a připravit pozice pro ventilátory pro zlepšení airflow. To vše v duchu luxusu a zlatém barevném provedení.
 
Specifikace komponent:
Procesor: AMD Phenom II X4 905e
Chladiče CPU: Corsair H50 (vodní chlazení)
Motherboard: Asus Crosshair IV Formula - AMD 890FX
Operační paměť: Corsair Dominator 8GB (4x 2GB) DDR III 1600
Grafická karta: AMD Radeon HD 6950
Disk: WD SATA II Black 320 GB
PSU: Corsair AX850 Professional Gold
 

 
Interér je dále opatřen vodním chlazením na procesoru a každý centrimetr exteriéru i interiéru je dotažený v duchu dokonalého konstrastu zlaté a hnědé barvy. Malá case tak díky použitým komponentám nabízí i nadstandardní výkon a tichý provoz!
 
Tato modifikace byla provedena v rámci soutěže Pimp my Computer ve spolupráci se serverem PCtuning.cz.
 

 
copyright