News
Portfolio
projects
workshop
Contact
 
 
 

 

 

 
     

 
Se společností Gigabyte se podařilo spojit na velmi výjimečném projektu, který kombinuje nejnovější technologie v miniaturní case, což však nemusí znamenat ztrátu výkonu. To vše navíc ve vyloženě armádním duchu.
 

Na tomto projektu se začalo pracovat opravdu od základu, a to doslovně. Nejedná se totiž o žádnou modifikaci komerční case, ale custom stavbu case velmi pevné konstrukce.
 
Základem se stal lístečkový ocelový plech o tloušťce 3mm, ale také 1 mm perforovaný materiál, či 6 mm nosný profil. V kontrastu se surovou ocelí je levá strana vyvedena v čirém plexiskle s možností pohledu do interiéru.
 

 
Do útrob této skříně se však vměstnal poměrně výkonný hardware, přitom ale v rozumných rozměrech, čemuž napomohla především špičková základní deska G1.Sniper v microATX provedení. Grafický výkon je přitom obrovský.
 
Procesor: Intel Core i5-4570S, Quad
Chladiče CPU: Scythe Samurai ZZ
Motherboard: Gigabyte G1.Sniper M5
Operační paměť: 16 GB A-DATA GamingSeries DDR3
Grafické karta: Gigabyte GB-R7970C-3GD
Disk: 120 SSD Kingston NOW!
PSU: Evo 550W
 

konstrukce v průběhu tvorby před pískováním
 
Efektní výklopná konstrukce zaručuje perfektní přístup ke komponentám a dovoluje také velmi snadno vyčistit interiér od prachu. V případě potřeby je možné kryt i úplně demontovat.
 

 
Naprosto unikátní je navíc povrchová úprava, jelikož nejde o pouhou imitaci, ale reálně opracovanou ocel a patinu. Celý povrch je následně přelakován bezbarvým lakem, ale byla zaručena odolnost proti korozi. Pevnostkonstrukce a reálnost materiálů jsou tomuto projektu vlastní
   
Po dokončení byla tato case věnována jako hlavní cena v soutěži na PCtuning.cz
copyright