zahlavi
 
News
Portfolio
projects
workshop
Contact
galerie
nahled1
2
3
 
Pro zvětšení klikni na obrázek!
     
logo_MafiaII

Myšlenka vytvoření počítačové skříně na motivy hry Mafia od spolenosti Illusion Softworks, dnes 2K Czech, se zrodila v mojí hlavě již dávno. Dlouho jsem ale nemohl vymyslet takové úpravy, které by s určitou úctou, kterou k této hře chovám, dokázaly Mafii vyjádřit.Až s příchodem druhého dílu se konečně začaly rodit myšlenky, jakým směrem se vydat. Rozhodně jsem nechtěl něco rozsáhlého, ba naopak. Cílem je vytvořit case, která bude nenápadně, ale naprosto přesně prezentovat tuto hru, ale přitom nesmí působit kýčovitě. Pevně věřím, že se tohoto cíle podařilo dosáhnout.


Jako základ jsem si zvolil jednu z nejlepších skříní, která je dnes na trhu, tedy Fractal Design Define R2 v černém provedení. Decentní vzhled a propracovanost a kvalita v každém detailu se perfektně hodí právě pro takovouto stylizaci, i když je samozřejmě jasné, že kvalitní case se bude hodit jako základ pro jakýkoliv projekt.


Hlavní modifikací, která se stala součástí tohoto díla je rozměrný airbrush na obou bočnicích. Ten dodává celé úpravě nutnou dávku osobitosti a především se jedná o naprostý originál, který by za pomoci různých potisků a samolepek nikdy nevznikl. Dvouvrstvé odhlučnění interiéru skříně a logo hry na čelním panelu pak tento dojem jen umocňují, takže i ty nejvýkonějších komponenty budou uvnitř této 14kg case jako v peřince.A já jen v tuto chvíli doufám, že se case líbí nejenom novému majiteli, ale snad i vám ostatním. Za sebe jsem velmi rád, že jsem po té dlouhé době, co nad stylizací do hry Mafia uvažuji, dokázal svoje představy i zrealizovat.

Case byla vytvořena pod záštitou serveru PCtuning.cz a sponzorem úpravy a celé soutěže je společnost Alza.cz. Úpravu prováděl stoobimodding.com.
logo_partners

Tato case byla vytvořena především jako poděkování autorům hry Mafia a Mafia II. Děkujeme za skvělý herní zážitek a jsme velmi pyšní, že něco takového stvořily zlaté české ručičky.copyright