zahlavi
 
News
Portfolio
projects
workshop
Contact
galerie
galerie1
galerie2
galerie3
 
Pro zvětšení klikni na obrázek!
     
logo_pimp11

Počítač, který je výsledkem tohoto projektu, je upraven do tvarů a barev malé a roztomilé berušky, tedy lépe řečeno slunéčka sedmitečného. A pokud Vás zajímá, jak podobný výtvor vzniká, jste na správném místě.

Naprostým základem byla, pro mnohé překvapivě,  naprosto obyčejný teflonová pánvička adekvátních rozměrů. Pak už stačilo jen několik hodin řezání, broušení, sváření či tmelení a samozřejmě bylo nutné přidat i nějaký ten plech, plast, laminát či plexisklo. Výsledkem je to, co vidíte po pravé straně v galerii. Jestli Vás zajímají i fotografie přímo z výroby, tak nabízím alespoň náhled několika z nich:Uvnitř tohoto malého plechového tvorečka se skrývá hardware adekvátní době, ve které byl počítač vyroben, směrovaný však především na jednoduchou práci či surfování na internetu.
 
Základní deska pochází z dílen společnosti Intel a nese označení LittleFall, osazená procesorem Atom 1,6GHz, jemuž sekunduje 2GB paměťový modul Kingston. Je však myšleno i na úsporu energie, proto se o napájení stará 145W napájecí zdroj značky Fortron. Co více k této sestavě dodat?
 
Snad jen poslední informace, která na obrázku naznačuje reálné rozměry této berušky:
 
A pokud by někoho zajimal podrobný článek o tvorbě a celkovém vývoji projektu, může navštívit server PCtuning.cz, klidně i z následujících odkazů na Část1 a Část2.
loga
copyright