News
Portfolio
projects
workshop
Contact
 
 

 

 

 

 
     

 
Může být sněhová vločka jediným motivem modifikace case? Proč ne! Project Snowflake, který vznikl ve spolupráci s výrobcem exkluzivních počítačových skříní FractalDesign je toho důkazem. A není samozřejmě náhodou, že sněhová vločka je i znakem této značky.

Pouze sněhová vločka ale samozřejmě nestačí. Je potřeba přidat ještě dokonalé čiré plexisklo v kontrastu s UV aktivním modrým, ale také exkluzivní perleťový lak, který na slunci vypadá jako namrzlý bělounký sníh. Modifikace si tedy rozhodně nenese původní barvu.
 
 

 
Přitom základem pro tyto úpravy se stala velmi propracovaná a především kvalitní case FractalDesign Define R4 v bílém provedení. Ta však dostála úprav takového rozsahu, že jí jen těžko poznáte.
 

case použitá jako základ - FractalDesign Define R4 White
 
Výsledkem je decentní, i když velmi provokativní case, která zaujme drobnými detaily, jako je otevírací bočnice, či skrytá optická mechanika. A ani výkonný hardware nezůstane nikdy ukryt, protože řez skříní odhalil všechny důležité části.
 

 
Jako třešnička na dortu pak působí další součást skříně, kterou je extrémně výkonný a modulární napájecí zdroj stejného výrobce s označením Newton ve sněhově bílém provedení. Komu 1000W nebude stačit?
 

extrémně výkonný modulární PSU FractalDesign Newton 1000W v bílém provedení
 
Tato modifikace byla věnována jako hlavní cena do soutěže pořádané ve spolupráci se serverem pctuning.cz.
 

 
copyright