News
Portfolio
projects
workshop
Contact
 
 
 

 

 

 
     

 
úžasně zpracovaná herní pecka World of Tanks oslovuje čím dál více lidí. Zarytí hráči se najdou i v řadách zástupců firmy Gigabyte, která se rozhodla spojit vyjímečný hardware a originální počítačovou case.

Ve spolupráci se zastoupením této značky tedy vznikla modifikace, která jako základ využívá mini case FractalDesign Node 304. Ta je však výrazně upravena do stylizace hry. Především původní přední panel byl nahrazen úplně novým.
  
Změn však dostál i horní kryt, kde logo hry funguje dokonce jako madlo pro snadné přenášení.

A pokud Vás zajímavá specifikace použitých komponent, také nejde o žádné ořezávátko. V rámci akce TechTour 2013 byla právě v této case představena grafická karta GTX Titan s nereferenčním chladičem Windforce 3X z dílen Gigabyte.
 
Specifikace komponent:
Procesor: Intel Core i5-2500K
Chladič CPU: CoolerMaster Vortex 211Q
Motherboard: Gigabyte Z77N-WIFI
Operační paměť: 8 GB DDR3 1600 Mhz Kingston HyperX black
Grafická karta: Gigabyte GTX Titan Windforce 3X
Disk: Kingston SSDNow V+200 120GB
PSU: CoolerMaster GX 650 W
 

Case použitá jako základ pro úpravy - FractalDesign Node 304
 
Celkově je tato case zpracována v duchu surové oceli a masivní konstrukce. Pancíř, který využívají tanky a který z nich čiší na metry, byl zde alespoň částečně naznačen také. Case je díky tomu až neuvěřitelně odolná.
 

 
Naprosto unikátní je navíc povrchová úprava, jelikož nejde o pouhou imitaci, ale reálně opracovanou ocel a patinu. Celý povrch je následně přelakován bezbarvým lakem, ale byla zaručena odolnost proti korozi.
   
Oficiálně je tato case představena na Techtour 2013 29.4.2013 v Brně.
copyright